1700 KM na dvoch starých Fiatkách

| 11. Apríl 2013

fiat126P-nahladUž to bude niečo vyše jeden a pol roka, čo som sa zaľúbil do dnes už celkom vtipného a milého auta Fiat 126P. Len o pár mesiacov na to sme si povedali, že si urobíme taký “malý” trip a pôjdeme s nimi až do Chorvátska. Minulý rok nám to akosi nevyšlo, no tento rok je plán jasný!

cover-2
(photo by Filip Drdúl Photo)

Názov tripu: Fiat Tour 2013

Dátum: 8.5. – 12.5. 2013

Počet kilometrov: 1700+ KM

Trasa: Slovensko – Maďarsko – Chorvátsko – Bosna a Hercegovina … a naspäť

Fiatky: Fiat 126P a Fiat 127

Posádka: Dušan, Fliko, Jurko, Pepa

Výzva je jasná! Zatiaľ sme samozrejme nikdy takú dlhú trasu na fiatkách neabsolvovali. Na svojej 126 som prešiel maximálne do 70 KM za deň a aj to mi nebolo všetko jedno :) Veríme však, že nás fiatky nesklamú a naozaj prejdeme celú trasu tak ako sme si ju naplánovali. Máme naplánovaných pár miest, ktoré by sme radi videli, ale všetko nechávame otvorené. Nebudeme viazaní žiadnym ubytovaním, nikým a ničím. Proste si len pôjdeme a snáď prídeme.

cover-1
(photo by Filip Drdúl Photo)

Máme mnoho inšpirácie v ľuďoch, ktorí prešli na podobných “autách” (ako naše Fiatky veľmi neradi nazývame) oveľa viac kilometrov, no pre nás na prvýkrát to je veľká výzva!

Ak sa Vám naša myšlienka páči a chcete sledovať ako sa pripravujeme, či držať nám palce počas samotného tripu, alebo sa chcete len pobaviť na našich opravách a zážitkoch – pozrite si našu stránku na Facebooku – https://www.facebook.com/FiatTour2013.

Ak by ste nám chceli prispieť a podporiť náš aktuálny trip, príp. i ďalšie plánované do budúcnosti, napíšte nám, prosím. Pre prípadných sponzorov / partnerov vieme zabezpečiť propagáciu firmy (FB stránka, polep Fiatiek, spomenutie v článkoch, …)

Mediálnymi partnermi tejto akcie sú:
loga

Comments

comments

One thought on “1700 KM na dvoch starých Fiatkách

  1. Pingback: Skittles Fiatkou do Škandinávie | Michal Královič - Blog

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *